Jennifer Kamikazi Trio (GB)

11/11
CK Jazovia Gliwice, Rynek 10
godz. 18:30

Jennifer Kamikazi (UK) – wokal, gitara
Štefan Szabó (SK) – gitara
Martin Gerla (CZ) – kontrabas

Kup bilet

Autentyczność muzyki Jennifer Kamikazi jest zakorzeniona w przemyślanych obserwacjach otaczającej rzeczywistości i codziennego życia, przedstawiająca tematy samotności, strachu i niepewności. Te problemy rozwiązuje jednak z delikatnością i optymizmem, odzwierciedlając jej naturę zarówno na scenie, jak i poza nią. Jako dumna wychowana w Londynie dziewczyna z Rwandy, Kamikazi czerpie inspirację z muzyki swojego wschodnioafrykańskiego dziedzictwa.
Kamikazi samodzielnie wydała swoją debiutancką EPkę Wildflower w 2016 roku, która przyniosła jej niezwykły sukces dzięki ponad pół milionowi odtworzeń na Spotify i tysiącom słuchaczy Soundcloud. W planach ma kolejne produkcje, począwszy od singla "You & I", wraz z urzekającym teledyskiem, który przyciąga intymnością. Jeśli ten singiel jest jakimś wskaźnikiem tego, co dzieje się w jej artystycznej karierze, z radością możemy spodziewać się pięknej i łagodnej muzyki.
Kamikazi ma za sobą wiele podróży po Europie, prezentując charakterystyczne brzmienie i regularnie występując w Sofar Sounds czy Ronnie
Scott. Rok 2019 będzie bez wątpienia ekscytującym rokiem dla Kamikazi z nową muzyką, trasą koncertową po Czechach i koncertami w Londynie. Nie ma wątpliwości, że jest kimś kogo warto posłuchać tej jesieni.