01.10.2010, g.20 - Jam session - Klub "Siedlisko", ul. Stefana Jaracza 13
  1. Prowadzacy: Arek Skolik(POL)-dr, Tomek Kupiec(POL)-dbass, Bogusław Kaczmar(POL)-pno

Jam session:

Zdjęcie Arek Skolik

AREK SKOLIK (POL) - Perkusista, był stałym współpracownikiem Stanisława Soyki z którym nagrał dwa albumy: "Nr. 17" oraz Soyka Trio+ "Koncert, Pstrąg, Zakopane".
Poza tym występował m.in. z Januszem Muniakiem, Tomaszem Gwincińskim, Leszkiem Możdzerem, Maciejem Sikałą, Andrzejem Urnym, Adamem Lomanią, Tomaszem Szukalskim, Krzysztofem Kobylinskim, Piotrem Baronem, Piotrem Wojtasikiem, Jerzym Milianem, Johnem Zornem, Steve'm Loganem, Jarosławem Śmietaną wokalistką Niną Stiller, czy amerykańskim bluesmanem Davidem Lamare.
Ze swoim własnym zespołem "Checkmate" nagrał dwie płyty: "Checmate" i "Mirror Gambit".
Obecnie na stałe współpracuje z pianistą Joachimem Menclem w jego zespole jmTrio.

Odwiedź witrynę artysty

Zdjęcie Tomek Kupiec

TOMASZ KUPIEC (POL) - kontrabasista, gitarzysta basowy ,aranżer i producent muzyczny.
Absolwent wydziału Jazzu Akademi Muzycznej w Katowicach. Koncertował nie tylko z gwiazdami jazzu: Zbigniew Namysłowski (Namysłowski-Śmietana Band), Harry Sokal (Vienna Art Orchestra), Scott Hammilton czy Karen Edwards (płyta "Everythink Ice"), Janusz Muniak, Jacek Pelc, ale również z wybitnymi postaciami muzyki klasycznej jak skrzypkowie: Vadim Brodzki oraz Nigel Kennedy. Jest stałym gosciem w Studio HH Poland nagrywając z Krzysztofem Kobylinskim. Ma na swoim koncie ok. 30 wydanych albumów.
Od roku 2001 współpracuje ze znakomitym gitarzystą Jarosławem Śmietaną. Nagrywa i koncertuje w Europie, Ameryce Północnej,Bliskim Wschodzie i Japonii.

Odwiedź witrynę artysty

Zdjęcie Bogusław Kaczmar

BOGUSŁAW KACZMAR (POL) - absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach w Instytucie Jazzu w klasie fortepianu Wojciecha Niedzieli, ktore ukonczył w 2009 r., obecnie pracownik dydaktyczny Instytutu Jazzu.
Laureat II-go miejsca w Ogolnoposkim Konkursie Standardow Jazzowych w Siedlcach w 2008 r., III-go miejsca w Miedzynarodowym Konkursie "Powiew Mlodego Jazzu" podczas Krokus Jazz Festiwal w Jeleniej Gorze w 2009 r. oraz III nagrody w "Konkursie na Indywidualnosc Jazzowa" podczas 45 Festiwalu "Jazz Nad Odra" we Wroclawiu w 2009 r.
Ma na swoim koncie wystepy i udzial w festiwalach jazzowych w Polsce i za granica (m.in. w Rumunii, Anglii, Austrii i na Słowacji).

Odwiedź witrynę artysty